banner
Hakkımızda - Madame Jolly Saç Kaynak Merkezi

Hakkımızda

Madame Jolly, Ankara Kızılay’da faaliyet gösteren Saç Kaynak Merkezi’dir.  Gerçek saç peruk, mikro kaynak, boncuk kaynak, bant kaynak ve diğer saç aksesuarlarının toptan ve perakende olarak satışını yapmaktadır.

Yılların tecrübesiyle hizmetlerine aralıksız devam eden kuruluş, saçsızlık veya kısa saç sorununa karşı en uygun çözümler üreterek uygulamasını da yine merkezinde yapar.

Madame Jolly, insanların yaşadığı saç kayıplarına çözüm üretirken aynı zamanda saç seyrelmesi sorununa da aynı hassasiyetle yaklaşmakta ve en hızlı çözümleri üretmektedir.

Madame Jolly'nin başarısı bilgi ve samimiyetinde olup sorunlara çözüm odaklı yaklaşarak kaliteden asla ödün vermemektedir. Sektörel olarak güncel yenilikleri takip eden ve uygulayan merkez aynı zamanda sorumluluk bilinci ile çalışmakta ve hizmetlerine devam etmektedir.

Uzman ekibiyle hizmet veren Madame Jolly Saç Kaynak Merkezi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite politikasından ödün vermeden yoluna devam eden bir kuruluştur.

Madame Jolly Ailesi, merkeze gelen tüm müşterilerinin konfor ve keyifli vakit geçirmesine büyük önem vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Merkez her müşterisine ayrı bir önem ve değer vererek, kendilerini evlerinde gibi hissetmelerine yardımcı olmaktadır.

Madame Jolly Saç Kaynak Merkezi ile internet ortamından ve diğer iletişim kanallarından iletişime geçerek randevu alınabilmektedir.